ברוכים הבאים לאתר הבית של פודקאסט "על המשמעות"

 הפודקאסט עוסק בנושאים רבים שעל סדר היום הישראלי בניהם: המסורת היהודית בחיים המודרניים, היהודים ושמרנות ליברלית, עתיד המשפחה המודרנית, עתיד מדינת הרווחה, ביטחון, לאומיות, מסורת וחופש, דת ומדינה, משבר אירופה המודרנית, הקפיטליזם הדמוקרטי, משילות, משפט ודמוקרטיה, אקטיביזם שיפוטי, המזרח התיכון, תרבות האיסלאם ועודרשימת ההמלצות שנאמרו במהלך הפרקים – קריאה סרטים פודקאסטים וכו

אודות מייסד הפודקאסט – תמיר דורטל

דורטל הוא פעיל חברתי, עורך דין בוגר משפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים. התמחה במשרד יהודה רוה ושות'. מרצה במספר מקומות, שותף בקרן תקווה, מנהל של תוכנית אקסודוס בירושלים. מרצה לכלכלה במכון שלום הרטמן.

בעבר, תמיר דורטל חיפש פודקאסטים בעברית העוסקים בנושאים של שמרנות, פילוסופיה פוליטית, כלכלה וחירות הפרט, וכשנוכח לדעת שקיימים מעט מאוד כאלו, החליט להקים ולהגיש פודקאסט בנושאים אלו.

איך הכל התחיל?

djלהאזנה לפרקים

כייצד מבטיחים את ביטחון ישראל דורות קדימה – ת"א אמיר אביבי

פודקאסט 1.1.2021 – עו"ד תמיר דורטל מדבר על קלון נתניהו ואמון הציבור

בראיון זה תמיר דורטל נפגש עם מי שהיה ראש לשכתו של הרמטכ""ל בוגי יעלון, ומי שהמציא את נוהל ההחזרה החמה של המסתננים חזרה למצרים, תא""ל במיל' אמיר אביבי שייסד את תנועת הבטחוניסטים. הביטחוניסטים הינה תנועה של מעל אלפיים קצינים בכירים, מפקדים ולוחמים מכלל זרועות הביטחון שקמה על מנת להגן על צרכיה הביטחוניים של מדינת ישראל באופן שיאפשר את קיומה ושגשוגה לדורי דורות. ​הביטחוניסטים פועלים בזירות השונות – בתקשורת, במחקר, בחינוך, מול מקבלי ההחלטות בארץ ובעולם. אלפי חברי תנועת הביטחוניסטים משתתפים באופן פעיל במאמץ להבטיח את ביטחון ישראל והעם היהודי בהסתכלות ארוכת טווח ורב דורית במטרה לוודא שאש הציונות תמשיך לבעור.

תודה